20 czerwca odbyła się charytatywna „ZUMBA” dla Amelki Gmyrek.

Dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Potrzeba ponad dziewięciu milionów złotych na ratowanie życia i zdrowia dziecka.

Podczas maratonu zatańczyło dla Amelki 19 instruktorów zumby z Dolnego Śląska i 3 międzynarodowe gwiazdy z Hiszpanii. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Ewa :)Zumba:)Team:) na czele z niezawodną Ewą Zapolną.

To wszystko dla Amelki, aby pomóc jej w walce o najdroższy lek świata i aby wygrała z SMA!

REALIZACJA FILMOWA DLA TELEWIZJI INTERNETOWEJ STRZEGOM

HORYZONTY24

GALERIA ZDJĘĆ
Sebastian Tyniecki | PHOTOGRAPHY

To wszystko dla Amelki, aby pomóc jej w walce o najdroższy lek świata i aby wygrała z SMA!

Ratunek może przynieść terapia genowa, która wiąże się jednak z ogromnym wydatkiem. Potrzeba ponad 9 milionów złotych, a czasu na skuteczne leczenie jest coraz mniej.

– Nasza jedyna szansa niedługo przepadnie, bo Amelka rośnie, a terapię można stosować u dzieci do 13,5 kilograma! Zostało mało czasu, dlatego tak bardzo potrzebna jest Wasza pomoc! Błagamy o pomoc dla naszej córeczki! SMA niszczy jej życie. To, co teraz odbierze choroba już nigdy nie wróci. Jesteśmy przerażeni! – piszą w swoim apelu rodzice Amelki.

Trwa walka o życie i zdrowie 23-miesięcznej Amelki Gmyrek ze Strzegomia, na leczenie dziewczynki potrzeba ponad dziewięciu milionów złotych. Do tej pory udało się zebrać ponad dwa miliony. 

ZESPÓŁ H24 RÓWNIEŻ DOKŁADA SWOJĄ CEGIEŁKĘ POMOCY

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ! POMAGAJMY !

Zostawiamy poniżej odnośnik do oficjalnej zbiórki dla Amelki: