loader image
Ładowanie strony

FILMOWANIE Z DRONA

Realizacje filmowe z drona to już standard w produkcjach filmowych. Ujęcia z powietrza urozmaicają filmy reklamowe, klipy promocyjne czy teledyski.

Ujęcia z lotu ptaka na potrzeby realizacji filmowych dla klienta jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki wykorzystaniu drona, takie ujęcia mogą służyć jako uzupełnienie wideofilmowania tradycyjnego z ziemi i być wykorzystane w filmach reklamowych, promocyjnych a także z imprez masowych.
Realizacja filmowa (dronem) wykonana przez zespół H24 zostanie przeprowadzone profesjonalnie i w pełni bezpiecznie, posiadam świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (UAVO), licencja ta umożliwia świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem takiego sprzętu jakim jest dron.
To szeroka dziedzina, którą wciąż z pasją rozwijamy i udoskonalamy.

UJĘCIA Z DRONA DO TWOICH MATERIAŁÓW FILMOWYCH

ZDJĘCIA Z DRONA
Fotografia z lotu ptaka ( zdjęcia z drona ) na stałe wpisały się na listę skutecznych narzędzi marketingowych. Ujęcia z drona w połączeniu z materiałem z kamery naziemnej to jeszcze większe możliwości
FILMY Z DRONA
Filmy z drona to unikalna perspektywa i sposób na zwrócenie uwagi widzów. Wysokiej jakości materiały przygotowane przez zespół H24 gwarantują satysfakcję i skuteczność w osiąganiu celów.
Dron Video Marketing
Wyróżnij się i przykuj uwagę odbiorców niesamowitymi ujęciami z lotu ptaka. Wysoka jakość materiału filmowego którą dla Ciebie zrealizujemy - wykorzystaj skutecznie w promocji swojej firmy. Pokaż swoją markę z całkiem innej perspektywy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

GDZIE REALIZUJEMY USŁUGI DRONEM ?
Nasza firma znajduje się w Strzegomiu ( powiat Świdnica ). Filmy i zdjęcia z drona realizujemy głównie w województwie Dolnośląskim. Usługi realizujemy również na terenie całego kraju jeżeli zajdzie taka potrzeba.
DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ USŁUGĘ DRONEM W H24 ?
Filmowanie dronem i fotografia z powietrza to tylko część usług jakie oferujemy. W H24 łączymy wiedzę i pasję, wszystkie nasze usługi dronem wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły aby finalny produkt był jak najlepszy. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo.
JAKI JEST KOSZT USŁUG Z WYKORZYSTANIEM DRONA ?
Filmowanie i fotografia z drona to koszt od 500 zł netto do nawet kilku tysięcy złotych. Na cenę składają się takie czynniki jak ilość wylotów, czas pracy operatora, ewentualny dojazd.
ILE CZASU LATA DRON ?
Każdy wylot drona musi być przemyślany pod względem celu, kadrów i ujęć, a najważniejszym elementem jest zawsze bezpieczeństwo. Stosowane przez nas drony latają na jednej baterii od 20-30 minut wg instrukcji producenta.
CZY LATAMY LEGALNIE ?
TAK - bezpieczeństwo oraz wykonywanie lotów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego też: - operator drona posiada świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, - wykupione ubezpieczenie OC

REALIZACJE FILMOWE H24 Z WYKORZYSTANIEM UJĘĆ Z DRONA

Zapraszamy do współpracy
Oni już nam zaufali
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RĘKOWIE
Ornamental Farm BUKOWIEC
Fundacja BAZALTU
KAM TRANS Strzegom
Czysty Dom
Czysty Dom
Przedszkole NR 1
Przedszkole NR 1
’KOBA’ Catering
’KOBA’ Catering
Klaster Kamieniarski
Klaster Kamieniarski
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Granitowa Galeria
Granitowa Galeria
OSiR Strzegom
Gmina Marcinowice
Gmina Marcinowice
AKS Strzegom
LO Strzegom
Idea Center
Idea Center