loader image
Ładowanie strony

FILMOWANIE Z DRONA

Realizacje filmowe z drona to już standard w produkcjach filmowych. Ujęcia z powietrza urozmaicają filmy reklamowe, klipy promocyjne czy teledyski.

Ujęcia z lotu ptaka na potrzeby realizacji filmowych dla klienta jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki wykorzystaniu drona, takie ujęcia mogą służyć jako uzupełnienie wideofilmowania tradycyjnego z ziemi i być wykorzystane w filmach reklamowych, promocyjnych a także z imprez masowych.
Realizacja filmowa (dronem) wykonana przez zespół H24 zostanie przeprowadzone profesjonalnie i w pełni bezpiecznie, posiadam świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (UAVO), licencja ta umożliwia świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem takiego sprzętu jakim jest dron.
To szeroka dziedzina, którą wciąż z pasją rozwijamy i udoskonalamy.

UJĘCIA Z DRONA DO TWOICH MATERIAŁÓW FILMOWYCH

ZDJĘCIA Z DRONA
Fotografia z lotu ptaka ( zdjęcia z drona ) na stałe wpisały się na listę skutecznych narzędzi marketingowych. Ujęcia z drona w połączeniu z materiałem z kamery naziemnej to jeszcze większe możliwości
FILMY Z DRONA
Filmy z drona to unikalna perspektywa i sposób na zwrócenie uwagi widzów. Wysokiej jakości materiały przygotowane przez zespół H24 gwarantują satysfakcję i skuteczność w osiąganiu celów.
Dron Video Marketing
Wyróżnij się i przykuj uwagę odbiorców niesamowitymi ujęciami z lotu ptaka. Wysoka jakość materiału filmowego którą dla Ciebie zrealizujemy - wykorzystaj skutecznie w promocji swojej firmy. Pokaż swoją markę z całkiem innej perspektywy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

GDZIE REALIZUJEMY USŁUGI DRONEM ?
Nasza firma znajduje się w Strzegomiu ( powiat Świdnica ). Filmy i zdjęcia z drona realizujemy głównie w województwie Dolnośląskim. Usługi realizujemy również na terenie całego kraju jeżeli zajdzie taka potrzeba.
DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ USŁUGĘ DRONEM W H24 ?
Filmowanie dronem i fotografia z powietrza to tylko część usług jakie oferujemy. W H24 łączymy wiedzę i pasję, wszystkie nasze usługi dronem wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły aby finalny produkt był jak najlepszy. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo.
JAKI JEST KOSZT USŁUG Z WYKORZYSTANIEM DRONA ?
Filmowanie i fotografia z drona to koszt od 500 zł netto do nawet kilku tysięcy złotych. Na cenę składają się takie czynniki jak ilość wylotów, czas pracy operatora, ewentualny dojazd.
ILE CZASU LATA DRON ?
Każdy wylot drona musi być przemyślany pod względem celu, kadrów i ujęć, a najważniejszym elementem jest zawsze bezpieczeństwo. Stosowane przez nas drony latają na jednej baterii od 20-30 minut wg instrukcji producenta.
CZY LATAMY LEGALNIE ?
TAK - bezpieczeństwo oraz wykonywanie lotów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego też: - operator drona posiada świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, - wykupione ubezpieczenie OC

REALIZACJE FILMOWE H24 Z WYKORZYSTANIEM UJĘĆ Z DRONA

Zapraszamy do współpracy
Oni już nam zaufali
’KOBA’ Catering
’KOBA’ Catering
Klaster Kamieniarski
Klaster Kamieniarski
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Granitowa Galeria
Granitowa Galeria
OSiR Strzegom
Gmina Marcinowice
Gmina Marcinowice
AKS Strzegom
LO Strzegom
Idea Center
Idea Center
Gmina Świdnica
Gmina Świdnica
Gmina Strzegom
RS24 101,7 fm
RS24 101,7 fm
SCK Strzegom