loader image
Ładowanie strony

Wideo prezentacje od kilku lat przeżywają prawdziwy rozkwit dzięki możliwościom jakie daje internet. Połączenie tych form marketingu pozwala tworzyć najskuteczniejsze i najgłośniejsze kampanie reklamowe oraz prezentacje marki.

Video jako forma przekazu marketingowego ma coraz większe znaczenie, przybywa kanałów do tego rodzaju promocji, filmy budzą coraz większe zainteresowanie odbiorców.
Jest to doskonałe narzędzie dla firm z wielu branż, pozwalające dotrzeć do zróżnicowanych grup odbiorców z najróżniejszymi produktami i usługami.
To szeroka dziedzina, którą wciąż z pasją rozwijamy i udoskonalamy.

NASZA PRODUKCJA DLA TWOJEGO BIZNESU

Kreatywność w przekazie
Kreatywność przekazu i łatwość odbioru powoduje, że video marketing to jedna z najpopularniejszych form dotarcia do odbiorców. Kreatywność na etapie produkcyjnym oznacza, że realizacje zaproponowane przez Horyzonty24 są nieprzeciętne.
Video marketing
Pozwala przekazać niemalże wszystko co chcemy powiedzieć światu. Materiały filmowe, animacje, skupione w jednym przekazie to jedne z jego form. Dziś przekaz wideo cieszy się wyjątkową popularnością, a firmy dostrzegają coraz więcej zalet takiego przekazu.
Promuj swoją markę z H24
Przekaz wideo ma większą siłę niż słowa i zdjęcia. Obraz ruchomy, który przykuwa uwagę i dźwięk, który wpada w ucho. Stworzę dla twojej marki niebanalny scenariusz, dzięki któremu podkreślimy to, czym wyróżnia się Twoja Firma.

REALIZACJE H24 | FILMY DLA BIZNESU | SPORY REKLAMOWE

Zapraszamy do współpracy
Oni już nam zaufali
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RĘKOWIE
Ornamental Farm BUKOWIEC
Fundacja BAZALTU
KAM TRANS Strzegom
Czysty Dom
Czysty Dom
Przedszkole NR 1
Przedszkole NR 1
’KOBA’ Catering
’KOBA’ Catering
Klaster Kamieniarski
Klaster Kamieniarski
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Granitowa Galeria
Granitowa Galeria
OSiR Strzegom
Gmina Marcinowice
Gmina Marcinowice
AKS Strzegom
LO Strzegom
Idea Center
Idea Center