loader image
Ładowanie strony
Usługi związane z edycją wideo stają się coraz bardziej popularne, korzystają z nich zarówno firmy, jak i osoby prywatne, chcąc posiadać wysokiej jakości film prezentujący markę, a także ważne chwile i wspomnienia, do których można będzie powrócić w dowolnej chwili.

Zespół H24 podczas profesjonalnej edycji sprawi że film zostanie odpowiednio zmontowany i wzbogacony o elementy grafiki, animacje i efekty specjalne.

Jeżeli chciał(-a) byś stworzyć profesjonalny film, bez względu na to, do jakich celów powstaje, warto postawić na specjalistów, którzy na co dzień zajmują się realizacją tego rodzaju działań. Nasz montaż i edycja obejmuje m.in. korekcję dźwięku, korekcję barwną, dodawanie efektów wizualnych czy napisów, a także innych elementów wzbogacających całą produkcję.
Profesjonalne podejście do procesu montażu i edycji materiału nawet z najnudniejszych nagrań pozwoli „wyczarować” ciekawe filmy, które zachwycą niejedną osobę.
Filmowanie i montaż - jakiego sprzętu i oprogramowania używamy do produkcji ?

Adobe After Effects

After Effects — efekty wizualne, animacje i grafika w ruchu
Kompozycje w programie After Effects w technologii Dynamic Link do eliminacji pośredniego renderowania w programie Adobe Premiere Pro. Import z programów Photoshop, Illustrator i innych serii Adobe.

Adobe Premiere Pro

Najlepsze narzędzia do montażu wideo
Program Premiere Pro jest jednym z najlepszych w branży rozwiązań do montażu filmów, programów telewizyjnych i wideo na strony internetowe.
Dowolna kamera. Każdy format video !

Adobe Audition

Edycja, miksowanie, nagrywanie i naprawianie dźwięku.
Program Audition stanowi kompleksowe środowisko tworzenia, miksowania, obróbki oraz naprawiania materiałów dźwiękowych. Pozwala dostarczać doskonale dopracowane nagrania o krystalicznie czystym brzmieniu.

Adobe Creative Cloud 2021

WYBRANE REALIZACJE MONTAŻU I EDYCJI MATERIAŁÓW H24

Zapraszamy do współpracy
Oni już nam zaufali
’KOBA’ Catering
’KOBA’ Catering
Klaster Kamieniarski
Klaster Kamieniarski
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Granitowa Galeria
Granitowa Galeria
OSiR Strzegom
Gmina Marcinowice
Gmina Marcinowice
AKS Strzegom
LO Strzegom
Idea Center
Idea Center
Gmina Świdnica
Gmina Świdnica
Gmina Strzegom
RS24 101,7 fm
RS24 101,7 fm
SCK Strzegom