loader image
Ładowanie strony
Usługi związane z edycją wideo stają się coraz bardziej popularne, korzystają z nich zarówno firmy, jak i osoby prywatne, chcąc posiadać wysokiej jakości film prezentujący markę, a także ważne chwile i wspomnienia, do których można będzie powrócić w dowolnej chwili.

Zespół H24 podczas profesjonalnej edycji sprawi że film zostanie odpowiednio zmontowany i wzbogacony o elementy grafiki, animacje i efekty specjalne.

Jeżeli chciał(-a) byś stworzyć profesjonalny film, bez względu na to, do jakich celów powstaje, warto postawić na specjalistów, którzy na co dzień zajmują się realizacją tego rodzaju działań. Nasz montaż i edycja obejmuje m.in. korekcję dźwięku, korekcję barwną, dodawanie efektów wizualnych czy napisów, a także innych elementów wzbogacających całą produkcję.
Profesjonalne podejście do procesu montażu i edycji materiału nawet z najnudniejszych nagrań pozwoli „wyczarować” ciekawe filmy, które zachwycą niejedną osobę.
Filmowanie i montaż - jakiego sprzętu i oprogramowania używamy do produkcji ?

Adobe After Effects

After Effects — efekty wizualne, animacje i grafika w ruchu
Kompozycje w programie After Effects w technologii Dynamic Link do eliminacji pośredniego renderowania w programie Adobe Premiere Pro. Import z programów Photoshop, Illustrator i innych serii Adobe.

Adobe Premiere Pro

Najlepsze narzędzia do montażu wideo
Program Premiere Pro jest jednym z najlepszych w branży rozwiązań do montażu filmów, programów telewizyjnych i wideo na strony internetowe.
Dowolna kamera. Każdy format video !

Adobe Audition

Edycja, miksowanie, nagrywanie i naprawianie dźwięku.
Program Audition stanowi kompleksowe środowisko tworzenia, miksowania, obróbki oraz naprawiania materiałów dźwiękowych. Pozwala dostarczać doskonale dopracowane nagrania o krystalicznie czystym brzmieniu.

Adobe Creative Cloud 2021

WYBRANE REALIZACJE MONTAŻU I EDYCJI MATERIAŁÓW H24

Zapraszamy do współpracy
Oni już nam zaufali
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RĘKOWIE
Ornamental Farm BUKOWIEC
Fundacja BAZALTU
KAM TRANS Strzegom
Czysty Dom
Czysty Dom
Przedszkole NR 1
Przedszkole NR 1
’KOBA’ Catering
’KOBA’ Catering
Klaster Kamieniarski
Klaster Kamieniarski
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Granitowa Galeria
Granitowa Galeria
OSiR Strzegom
Gmina Marcinowice
Gmina Marcinowice
AKS Strzegom
LO Strzegom
Idea Center
Idea Center