loader image
Ładowanie strony
Wyprodukowane przez H24 realizacje muzyczne są oryginalne i nowoczesne a do ich produkcji wykorzystujemy najlepszy sprzęt i innowacyjne technologie. Wszystkie teledyski wykonuję w technice Full HD. Znakomita jakość obrazu, głęboko nasycone kolory, dbałość o każdy szczegół.

Każdy etap tworzenia jest szczegółowo omawiany i analizowany z wokalistą lub zespołem. Służymy radą oraz kreatywnymi pomysłami, ale przede wszystkim liczymy się z oczekiwaniami i sugestiami Klienta. Dzięki temu, efekt końcowy naszej pracy jest zawsze zadowalający nawet dla najbardziej wymagających muzyków.

Wykonujemy montaż teledysków z przesłanych materiałów, dodajemy również efekty specjalne, tak aby odbiorca video-clipu był zaciekawiony i miło zaskoczony. Zapraszamy do współpracy.
Produkcja muzyczna to szeroka dziedzina, którą wciąż z pasją rozwijam i udoskonalam.

Produkcje muzyczne - profesjonalnie i z pasją !

PRODUKCJA I MONTAŻ
Teledysk to obecnie podstawa w działalności artystycznej. Dobrze nagrany i zmontowany videoclip potrafi przyciągnąć nowych fanów i zainteresować potencjalnych odbiorców.
Kreatywność
Teledysk może być przeznaczony nie tylko do emisji w telewizji lub do wyświetlania w internecie, ale również może stanowić atrakcyjne demo.
Koncertowo i w terenie
Zmontuję teledysk z materiału zrealizowanego w trakcie koncertu lub stworzę zupełnie „od zera” odpowiedni i interesujący film do utworu muzycznego.

REALIZACJE H24 | PRODUKCJE MUZYCZNE | TELEDYSKI

Zapraszamy do współpracy
Oni już nam zaufali
’KOBA’ Catering
’KOBA’ Catering
Klaster Kamieniarski
Klaster Kamieniarski
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Granitowa Galeria
Granitowa Galeria
OSiR Strzegom
Gmina Marcinowice
Gmina Marcinowice
AKS Strzegom
LO Strzegom
Idea Center
Idea Center
Gmina Świdnica
Gmina Świdnica
Gmina Strzegom
RS24 101,7 fm
RS24 101,7 fm
SCK Strzegom