loader image
Ładowanie strony
Wyprodukowane przez H24 realizacje muzyczne są oryginalne i nowoczesne a do ich produkcji wykorzystujemy najlepszy sprzęt i innowacyjne technologie. Wszystkie teledyski wykonuję w technice Full HD. Znakomita jakość obrazu, głęboko nasycone kolory, dbałość o każdy szczegół.

Każdy etap tworzenia jest szczegółowo omawiany i analizowany z wokalistą lub zespołem. Służymy radą oraz kreatywnymi pomysłami, ale przede wszystkim liczymy się z oczekiwaniami i sugestiami Klienta. Dzięki temu, efekt końcowy naszej pracy jest zawsze zadowalający nawet dla najbardziej wymagających muzyków.

Wykonujemy montaż teledysków z przesłanych materiałów, dodajemy również efekty specjalne, tak aby odbiorca video-clipu był zaciekawiony i miło zaskoczony. Zapraszamy do współpracy.
Produkcja muzyczna to szeroka dziedzina, którą wciąż z pasją rozwijam i udoskonalam.

Produkcje muzyczne - profesjonalnie i z pasją !

PRODUKCJA I MONTAŻ
Teledysk to obecnie podstawa w działalności artystycznej. Dobrze nagrany i zmontowany videoclip potrafi przyciągnąć nowych fanów i zainteresować potencjalnych odbiorców.
Kreatywność
Teledysk może być przeznaczony nie tylko do emisji w telewizji lub do wyświetlania w internecie, ale również może stanowić atrakcyjne demo.
Koncertowo i w terenie
Zmontuję teledysk z materiału zrealizowanego w trakcie koncertu lub stworzę zupełnie „od zera” odpowiedni i interesujący film do utworu muzycznego.

REALIZACJE H24 | PRODUKCJE MUZYCZNE | TELEDYSKI

Zapraszamy do współpracy
Oni już nam zaufali
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RĘKOWIE
Ornamental Farm BUKOWIEC
Fundacja BAZALTU
KAM TRANS Strzegom
Czysty Dom
Czysty Dom
Przedszkole NR 1
Przedszkole NR 1
’KOBA’ Catering
’KOBA’ Catering
Klaster Kamieniarski
Klaster Kamieniarski
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Granitowa Galeria
Granitowa Galeria
OSiR Strzegom
Gmina Marcinowice
Gmina Marcinowice
AKS Strzegom
LO Strzegom
Idea Center
Idea Center